Medewerkers

Wie werken er bij de afdeling Endodontologie van ACTA? 

Staf

Wie

Functie

Contact

Medewerkers Endodontologie - Waal

dr. S.V. van der Waal, tandarts-endodontoloog

sectievoorzitter, universitair docent

s.vd.waal@acta.nl
(020) 5980880

Medewerkers Endodontologie - Baaij

A. Baaij,
tandarts-endodontoloog

promovenda, docent

a.baaij@acta.nl
(020) 59 80138

Medewerkers Endodontologie - Braun

A. Braun, tandarts-endodontoloog

docent

a.braun@acta.nl
(020) 5980143

Medewerkers Endodontologie - Boutsioukis

dr. C. Boutsioukis,
tandarts-endodontoloog

universitair docent

c.boutsioukis@acta.nl
(020) 5980140

Medewerkers Endodontologie - Dommering

F. Dommering,
tandarts-endodontoloog

docent

f.dommering@acta.nl
(020) 5980145

  Medewerkers Endodontologie - Hakse
R.A. Hakse, tandarts-endodontoloog
Docent
r.a.hakse@acta.nl
  Medewerkers Endodontologie - Mirmohammadi
Dr. S.H. Mirmohammadi, tandarts-endodontoloog
Docent
h.mirmohammadi@acta.nl
  Medewerkers Endodontologie - Nieman
S.H. Nieman, tandarts-endodontoloog
Docent
s.h.nieman@acta.nl

  Medewerkers Endodontologie - Manilha

C.I. Patricio Manilha
tandarts-endodontoloog

  docent

c.i.patriciomanilha@acta.nl

Medewerkers Endodontologie - Ozok

A.R. Özok,
tandarts-endodontoloog

universitair docent

r.ozok@acta.nl
(020) 5980137

 

  Medewerkers Endodontologie - Retsas
A. Retsas, tandarts-endodontoloog
Docent
a.retsas@acta.nl

Medewerkers Endodontologie - Shemesh

dr. H. Shemesh,
tandarts-endodontoloog

director post-graduate program endodontology,universitair hoofddocent

h.shemesh@acta.nl
(020) 5980139

Medewerkers Endodontologie - Tulp

B.T.M. Tulp,
tandarts-endodontoloog

chef de clinique, docent

b.tulp@acta.nl
(020) 5980146

Medewerkers Endodontologie - Vesa

C. Vesa, tandarts

docent

c.vesa@acta.nl

  Assistenten




 Medewerkers Endodontologie - Wassenaar

Marjolein WassenaarDokters-/Tandartsassistentc.wassenaar@acta.nl

 Medewerkers Endodontologie - AlObeidy

RedfanAl Obeidy

Dokters-/Tandartsassistentr.alobeidy@acta.nl

 Medewerkers Endodontologie - Monteiro

Maria MonteiroDokters-/Tandartsassistentm.monteiro@acta.nl

  Medewerkers Endodontologie - Oosterhof

Ella Oosterhof-van Rossum

Secretaresse

e.oosterhof@acta.nl
  Medewerkers Endodontologie - Schouten
D.D. SchoutenTandartsassistentd.d.schouten@acta.nl

2e jaars

 

 

 

Studenten Endontontologie - Zioutis

Vasileios Zioutis

tandarts-endodontoloog in opleiding

v.zioutis@acta.nl

Studenten Endodontologie - Martins

João Martins

tandarts-endodontoloog in opleiding

j.f.brochadomartins@acta.nl

Studenten Endontontologie - Scheeren

Bob scheeren

tandarts-endodontoloog in opleiding

b.m.c.scheeren@acta.nl

Studenten Endodontologie - Potgieser

Yvonne Potgieser

 tandarts-endodontoloog in opleiding

y.a.potgieser@acta.nl

3e jaars

 

 

 

Studenten Endontontologie - Elyassi

Yassaman Elyassi

tandarts-endodontoloog in opleiding

 y.elyassi@acta.nl

Studenten Endodontologie - Demant

Sune Demant

tandarts-endodontoloog in opleiding

 s.demant@acta.nl

Studenten Endodontologie - Krimi

Mohammed Krimi

tandarts-endodontoloog in opleiding

 m.krimi@acta.nl

Studenten Endontontologie - Zwolman

Renate Zwolsman

tandarts-endodontoloog in opleiding


r.p.andriessen-zwolsman@acta.nl