Medewerkers Endodontologie

Wie werken er bij de sectie Endodontologie van ACTA?

Staf

Wie

Functie

Contact

Medewerkers Endodontologie - Waal 

dr. S.V. van der Waal, tandarts-endodontoloog

sectievoorzitter, universitair docent

s.vd.waal@acta.nl
(020) 5980880

Medewerkers Endodontologie - Baaij

drs. A. Baaij,
tandarts-endodontoloog

promovenda, docent

a.baaij@acta.nl
(020) 59 80138

Medewerkers Endodontologie - Braun

drs. A. Braun, tandarts-endodontoloog

docent

a.braun@acta.nl
(020) 5980143

Medewerkers Endodontologie - Boutsioukis

dr. C. Boutsioukis,
tandarts-endodontoloog

universitair docent

c.boutsioukis@acta.nl
(020) 5980140

Medewerkers Endodontologie - Dommering

drs. F. Dommering,
tandarts-endodontoloog

docent

f.dommering@acta.nl
(020) 5980145

Medewerkers Endodontologie - Ozok

dr. A.R. Özok,
tandarts-endodontoloog

universitair docent
r.ozok@acta.nl
(020) 5980137

 

 

Medewerkers Endodontologie - Shemesh

dr. H. Shemesh,
tandarts-endodontoloog

director post-graduate program endodontology,universitair hoofddocent

h.shemesh@acta.nl
(020) 5980139

Medewerkers Endodontologie - Tulp

drs. B.T.M. Tulp,
tandarts-endodontoloog

chef de clinique, docent

b.tulp@acta.nl
(020) 5980146

Medewerkers Endodontologie - Warnsinck

drs. C.J. Warnsinck,
tandarts-endodontoloog

docent

j.warnsinck@acta.nl
(020) 5980888

Medewerkers Endodontologie - Werkman 

drs. H.J. Werkman,
tandarts-endodontoloog

docent

h.werkman@acta.nl
(020) 59 80142

Medewerkers Endodontologie - Wesselink

em. prof. dr. P.R. Wesselink, tandarts-endodontoloog

Emeritus hoogleraar cariologie en endodontologie

p.wesselink@acta.nl
(020) 5980443

1e jaars

 

 

 

 

Vasileios Zioutis

tandarts-endodontoloog in opleiding

(020) 5980770
v.zioutis@acta.nl

 

João Martins

tandarts-endodontoloog in opleiding

j.f.brochadomartins@acta.nl

 

Bob scheeren

tandarts-endodontoloog in opleiding

b.m.c.scheeren@acta.nl

 

Yvonne Potgieser

 tandarts-endodontoloog in opleiding

y.a.potgieser@acta.nl

2e jaars

 

 

 

 

Yassaman Elyassi

tandarts-endodontoloog in opleiding

 y.elyassi@acta.nl

 

Sune Demant

tandarts-endodontoloog in opleiding

 s.demant@acta.nl

 

Mohammed Krimi

tandarts-endodontoloog in opleiding

 m.krimi@acta.nl

 

Renate Zwolsman

tandarts-endodontoloog in opleiding
r.p.andriessen-zwolsman@acta.nl
3e jaars

 


 

 

Sophie van Erck

tandarts-endodontoloog in opleiding

s.m.g.van.erck@acta.nl

 

Jaap van den Broek 

 

tandarts-endodontoloog in opleiding

j.j.h.vanden.broek@acta.nl


Eva Tromp
tandarts-endodontoloog in opleidinge.c.tromp@acta.nl

 

Maher Farah

tandarts-endodontoloog in opleiding

m.farah@acta.nl

Assistent

 

 

 

Medewerkers Endodontologie - Rocha

Michaela  Jacob Rocha

Tandartsassistente/niet- BIG-geregistreerd tandarts