Medewerkers Endodontologie

Wie werken er bij de sectie Endodontologie van ACTA?

Staf
Wie
WatContact
Shemesh
Dr. H. Shemesh
Tandarts-endodontoloog/ Universitair hoofddocent/ Voorzitter van de subsectie endodontologie e-mail: h.shemesh@acta.nl
tel: (020) 5980139
Ozok
Dr. A.R. OzokTandarts-endodontoloog/ Universitair docente-mail: r.ozok@acta.nl
tel: (020) 5980137
BoutsioukisDr. C. Boutsioukis
Tandarts-endodontoloog/ Universitair docente-mail: c.boutsioukis@acta.nl
tel: (020) 5980140
Warnsinck
C.J. Warnsinck Tandarts-endodontoloog/gnatholoog Universitair docente-mail: j.warnsinck@acta.nl
tel: (020) 5980888
TulpB.M.T. Tulp Tandarts-endodontoloog/ Universitair docent/ Chef de Clinique
e-mail: b.tulp@acta.nl
tel: (020) 5980146
Dommering
F. Dommering Tandarts-endodontoloog/ Universitair docente-mail: f.dommering@acta.nl
tel: (020) 5980145
Braun

A.K. Braun

Tandarts-endodontoloog/ Universitair-docent
e-mail: a.braun@acta.nl
tel: (020) 5980143 
vdWaal

S.V. van der Waal

Tandarts-endodontoloog/ Universitair-docent

e-mail: s.vd.waal@acta.nl
tel: (020) 5980880
WesselinkP.R. Wesselink
Emeritus hoogleraar cariologie en endodontologiee-mail: p.wesselink@acta.nl
tel: (020) 5980443

Assistentie


AlObeidy
R. AlobeidyDokters-/Tandartsassistent
Medewerkers Endodontologie - Monteiro
M. Monteiro
Dokters-/Tandartsassistent

Specialisten in opleiding

TEO's

Tandartsen Endodontologie in opleidingtel: (020) 5980770

Secretariaat

Wassenaar
M. WassenaarCoördinator
e-mail:info.endo@acta.nl
(020) 5980453
Zoutendijk
T.M. ZoutendijkSecretaressee-mail: t.m.zoutendijk@acta.nl
tel: (020) 59 80771