Wie zijn wij?

Afdelingen, secties en vakgebieden - Wie zijn wij

Het vakgebied Orale Radiologie is gericht op het zichtbaar maken van weefsel in en rondom de mondholte met behulp van röntgenstraling. De sectie heeft geavanceerde apparatuur voor radiologische diagnostiek. Naast het maken en beoordelen van röntgenfoto’s houden de medewerkers van de sectie zich bezig met onderwijs en onderzoek. Het onderzoek is gericht op doelmatigheid, (stralings)veiligheid en diagnostische nauwkeurigheid van diagnostische systemen.

Staf

Wie

Wat

Contact

Berkhout

Dr. W.E.R. Berkhout


Sectievoorzitter Orale Radiologie, tandarts, universitair docent, coördinerend stralings deskundige

e.berkhout@acta.nl 
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - VanVliet

C.J. van Vliet

Chef de Clinique Orale Radiologie, tandarts, docent

c.j.van.vliet@acta.nl
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - Poorteman

Dr. J.H.G. PoortermanTandarts, universitair docent, onderwijscoördinator

j.poorterman@acta.nl
(020) 59 80261 

Hoogeveen

Dr. R.C. Hoogeveen

Tandarts, Universitair Docent,Coördinerend Stralingsdeskundige

r.hoogeveen@acta.nl
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - San Siorgi

F.J.M. San Giorgi Msc


Tandarts, docent


f.j.m.sangiorgi@acta.nl
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - Bozia 

M. Bozia

Tandarts, docent


m.bozia@acta.nl
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - T. Riemersma

T.F. Riemersma

Tandarts, docent 

t.f.riemersma@acta.nl
(020) 59 86261


Medewerkers Orale Radiologie - Van Schijndel

M.J.T. van Schijndel

Tandarts, docent

m.v.schijndel@acta.nl
(020) 59 80261

Medewerkers Orale Radiologie - Elenbaas
L. Elenbaas
Tandarst, docent, onderzoeker

l.elenbaas@acta.nl
(020) 59 80261

Onderzoekers


 

 


R.E. Gonzalez Valenzuela
Onderzoekerr.e.gonzalezvalenzuela@acta.nl
Medewerkers Orale Radiologie - Z. Owji
Z. Owji
PhD studentg.owji@acta.nl    
(020) 59 80269      
Medewerkers Orale Radiologie - G. Owji
G.  Owji   
PhD studentz.owji@acta.nl
(020) 59 80269
Medewerkers Orale Radiologie - Sajjadi
A. Sajjadi    
PhD student
a.sajjadi@acta.nl
(020) 59 80269
Medewerkers Orale Radiologie - Slot 2
D.E. SlotOnderzoeker
d.e.slot@acta.nl
(020) 59 80261
(maandagmiddag en woensdag)
Medewerkers Orale Radiologie - Shi 
X. Shi
PhD-studentx.shi@acta.nl
(020) 59 80269
Assistenten



Medewerkers Orale Radiologie - Sehar

N. Sehar

Tandarts assistent, kliniekassistent

n.sehar@acta.nl
(020) 59 80612

Medewerkers Orale Radiologie - Claver
M. Claver
Tandarts assistent, kliniekassistentw.m.claver@acta.nl
(020) 59 802612
Secretaresse



Medewerkers Orale Radiologie - Van-Echteld 2
H.M. van EchteldSecretaresseh.m.van.echteld@acta.nl 
(020) 59 80261
Gastmedewerker



Medewerkers Orale Radiologie - Sanderink

Dr. G.H.C. Sanderink

Gastmedewerker


g.sanderink@acta.nl 
(020) 59 80260