Wie zijn wij?

Afdelingen, secties en vakgebieden - Wie zijn wij

Het vakgebied Orale Radiologie is gericht op het zichtbaar maken van weefsel in en rondom de mondholte met behulp van röntgenstraling. De sectie heeft geavanceerde apparatuur voor radiologische diagnostiek. Naast het maken en beoordelen van röntgenfoto’s houden de medewerkers van de sectie zich bezig met onderwijs en onderzoek. Het onderzoek is gericht op doelmatigheid, (stralings)veiligheid en diagnostische nauwkeurigheid van diagnostische systemen.

Staf

Wie

Wat

Contact

Berkhout
Dr. W.E.R. BerkhoutSectievoorzitter Orale Radiologie, tandarts, universitair docent, coördinerend stralingsdeskundigee-mail: e.berkhout@acta.nl, tel: (020) 59 80351
Medewerkers Orale Radiologie - Slot
D.E. SlotAssistent managere-mail: d.e.slot@acta.nl
tel: (020) 59 80561 (maandagmiddag en woensdag)

Poorteman

Dr. J.H.G. Poorterman

Tandarts, universitair docent, onderwijscoördinator

e-mail: j.poorterman@acta.nl 
tel: (020) 59 80248

Hoogeveen

Dr. R.C. Hoogeveen

Tandarts, Universitair Docent,Coördinerend Stralingsdeskundige

e-mail: r.hoogeveen@acta.nl
tel: (020) 59 80834

San-GiorgiF.J.M. San Giorgi MscTandarts, docente-mail: f.j.m.sangiorgi@acta.nl     tel: (020) 59 80262
Medewerkers Orale Radiologie - Bozia

M. Bozia


Tandarts, docent


e-mail m.bozia@acta.nl
tel:(020) 59 80262

Medewerkers Orale Radiologie - Toxopeus

N. Toxopeus


Tandarts, docent


e-mail: e.e.toxopeus@acta.nl
tel:(020) 59 80262

Medewerkers Orale Radiologie - Weightman

N.W. Weightman 


Tandarts, docent


e-mail: n.m.weightman@acta.nl
tel: (020) 59 80262

Onderzoekers


 

 

Geraets

W.G.M. Geraets

Onderzoeker

e-mail: w.geraets@acta.nl tel: (020) 59 80831

Verheij

J.G.C. Verheij

Onderzoeker

e-mail: h.verheij@acta.nl  tel: (020) 59 80790

Medewerkers Orale Radiologie - Chen
H. ChenPhD-student

e-mail: h2.chen@acta.nl
(020) 59 80834

Medewerkers Orale Radiologie - Shi
X. Shi
PhD-studente-mail: x.shi@acta.nl
tel: (020) 59 80834
Medewerkers Orale Radiologie - Wang
T. Wang
PhD-studente-mail: t.wang@acta.nl   
tel: (020) 59 80834
Gastmedewerker



Medewerkers Orale Radiologie - Sanderink

Dr. G.H.C. Sanderink

Gastmedewerker


e-mail: g.sanderink@acta.nl 
tel: (020) 59 80260

Medewerkers Orale Radiologie - Parsa
Dr. A.ParsaGastmedewerker

e-mail: a.parsa@acta.nl
tel: (020) 59 80834

Medewerkers Orale Radiologie - Van der Stelt

P.F. Van der Stelt


Gastmedewerker

e-mail: f.van.der.Stelt@acta.nl     tel: (020) 59 80834

Medewerkers Orale Radiologie - Damaskos
S. Damaskos
Gastmedewerker
e-mail: s.damaskos@acta.nl tel: (020) 59 80834

IT

 

 

 

Pasfoto anoniem man

F.A.R. van Meijer

Database ingenieur

e-mail: meijer@acta.nl

Secretaresse

 

 

 

Van-Echteld

H.M. van Echteld

Secretaresse

e-mail: h.m.van.echteld@acta.nl 
tel: (020) 59 80261

Assistenten

 

 

 

Ariannejad

V. Ariannejad

Balie-assistent 

e-mail: radiologie@acta.nl
tel: (020) 59 80612

Medewerkers Orale Radiologie - Milatz

M.M.A. Milatz-de Lange

Balie-assistent 

e-mail: radiologie@acta.nl
tel:
(020) 59 80612

Medewerkers Orale Radiologie - Kloosterman

A.M. Kloosterman

Tandarts-assistent

e-mail: a.kloosterman@acta.nl
tel:
(020) 59 80603


Medewerkers Orale Radiologie - Sehar

N. Sehar    

Tandarts assistent 

e-mail: n.sehar@acta.nl
tel: (020) 59 80603