Orthodontisten

Op dit moment zijn de volgende orthodontisten aan de afdeling verbonden:  

WieWatContact
Medewerkers Orthodontie - JonkmanR.E.G. Jonkman
DDS
PhD
Chairman
Head of postgraduate programme
r.e.g.jonkman@acta.nl
Zentner, A.Prof Dr. Zentner
DDS
PhD
Visiting professor
a.zentner@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Sandy

R.A. van Teeseling
DDS

Orthodontist
Plaatsvervangend opleider

emptyr.a.v.teeseling@acta.nl
Ramdat Misier-Jadnanansing, R.S.
R.S. Ramdat Misier-Jadnanansing
DDS

Orthodontist
Chef de clinique
r.s.jadnanansing@acta.nl
Aydin, B.B. Aydin
DDS
PhD
Orthodontistb.aydin@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Zuurbier, P.P.C.M. Zuurbier
DDS
MSc
Orthodontistp.c.m.zuurbier@acta.nl
Diels, R.MR.M. Diels 
DDS
MSc
Orthodontistr.m.diels@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Saleh MousaviS. Mousavi  
DDS
MSc
Orthodontists.mousavi@acta.nl
Medewerker Lotte Veldhuijzen van ZantenL. Veldhuijzen van Zanten
DDS
MSc
Orthodontist
Medewerkers Orthodontie - Henry Ong

S.H. Ong
DDS 
MSc

Orthodontists.h.ong@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Kaaij, N.C.W van derN.C.W. van der Kaaij
DDS
PhD
Member Cleft Palate teamn.vd.kaaij@acta.nl
T. AlgeraDr. T.J. Algera
DDS
PhD
Orthodontistt.algera@acta.nl
Westing van, K.K. van Westing
DDS
MSc
Orthodontist
Coordinator of undergraduate programme dental school
k.v.westing@acta.nl