Medewerkers Orthodontie

Wie werken er bij de afdeling Orthodontie van ACTA?

StafWieWatContact
Medewerkers Orthodontie - JonkmanR.E.G. Jonkman
DDS
PhD
Chairman
Head of postgraduate programme
r.e.g.jonkman@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - LivasC. Livas
DDS
PhD
Associate professor
c.livas@acta.nl
Zentner, A.Prof Dr. Zentner
DDS
PhD
Visiting professor
a.zentner@acta.nl
R.A.V. Teeseling
DDS
PhD
Orthodontistemptyr.a.v.teeseling@acta.nl
Aydin, B.B. Aydin
DDS
PhD
Researcherb.aydin@acta.nl
Nijkamp, PP.G. Nijkamp
DDS
MSc
Member Craniofacial Disorders teamp.nijkamp@acta.nl
Disse, MM.A. Disse
DDS
MSc
Member Cleft Palate teamm.disse@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Kaaij, N.C.W van derN.C.W. van der Kaaij
DDS
MSc
Researchern.vd.kaaij@acta.nl
Ramdat Misier-Jadnanansing, R.S.
R.S. Ramdat Misier-Jadnanansing
DDS
MSc
Orthodontist
Chef de clinique
r.s.jadnanansing@acta.nl
T. AlgeraT.J. Algera
DDS
PhD
Orthodontistt.algera@acta.nl
Westing van, K.K. van Westing
DDS
MSc
Orthodontist
Coordinator of undergraduate programme dental school
k.v.westing@acta.nl
Bos, A.A. Bos
PhD
Universitair docent
Researcher
a.bos@acta.nl
SecretariaatWie
Wat
Contact
Piek, M.M.H.G. PiekSecretaresse specialistenopleiding(020) 59 80575/ specialisten.ortho@acta.nl
Pasfoto anoniem man
M. JanssenSecretaresse(020) 59 80809/ m.janssen@acta.nl
Specialisten in opleiding 2016-2020Wie
Wat
Contact
Medewerkers Orthodontie - Jens PadmosJ. Padmos
MSc
Postgraduate student
j.padmos@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Cesar OeyC. Oey
MSc
Postgraduate studentc.oey@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Pauline SteegmansP.A.J. Steegmans
MSc
Postgraduate student
p.a.j.steegmans@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Mechteld van der BoschM. van den Bosch
MSc
Postgraduate student
m.f.vanden.bosch@acta.nl
Medewerkers Orthodontie - Modjeh BavandpourM.A. Bavandpour
Msc
Postgraduate student
m.amiribavandpour@acta.nl
Specialisten in opleiding 2018-2022Wie
Wat
Contact
Medewerker F.N. van der WeijdenF.N. van der Weijden
MSc
Postgraduate student
 f.n.vander.weijden@acta.nl
Medewerker D.M.E. van Stein CallenfelsD.M.E. van Stein Callenfels
MSc
Postgraduate student
 d.m.e.van.steincallenfels@acta.nl
Medewerker T.A.P. Nai Chung TongT.A.P. Nai Chung Tong
MSc
Postgraduate student
 t.a.p.nai@acta.nl
Medewerker H.J.K. MirzaH.J.K. Mirza
MSc
Postgraduate student
 h.j.k.mirza@acta.nl
Medewerker K. JansenK. Jansen
MSc
Postgraduate student
 k.jansen@acta.nl
Medewerker D.B. HardjosantosoD.B. Hardjosantoso
MSc
Postgraduate student
  d.b.hardjosantoso@acta.nl