Bestuur

Samenwerkingsverband

ACTA is een samenwerkingsverband van de Universiteit van Amsterdam (UvA) en de Vrije Universiteit (VU) en valt rechtstreeks onder beide Colleges van Bestuur (CvB): CvB VU en CvB UvA.

ACTA-bestuur

De decaan van ACTA is overeenkomstig de Wet op het Hogeronderwijs en Wetenschappelijk onderzoek (WHW) belast met de algemene leiding van ACTA. Hij wordt hierin bijgestaan door het directieteam:

 WieContact
Abbas, F.
Decaan a.i.
Prof. dr. Frank Abbas
Connie van Laarhoven
Managementassistent
T (020) 59 80676
T (06) 51 47 18 04
E c.t.m.van.laarhoven@acta.nl
Loos, BGVice-decaan a.i.
Prof. dr. Bruno Loos
Connie van Laarhoven
Managementassistent
T (020) 59 80676
T (06) 51 47 18 04
E c.t.m.van.laarhoven@acta.nl
Afdelingsvoorzitter Wim Crielaard
Directeur Bedrijfsvoering
Drs. Peter Bosman
Aleid Visser
Managementassistent
T (06) 34 18 87 31
E aleid.visser@acta.nl 
empty
Broers, D.
Directeur Zorg
Drs. Dyonne Broers
Zie ook: zorginstituut
Anouk van den Bovenkamp
Managementassistent
T (020) 59 80286
E a.vanden.bovenkamp@acta.nl
empty
Verheijck, E.
Directeur Onderwijs
Dr. Etienne Verheijck
Zie ook: onderwijsinstituut
Marijke Blom
Managementassistent
T (020) 59 80335
E marijke.blom@acta.nl
Loos, BG
Directeur Onderzoek
Prof. dr. Bruno Loos
Zie ook: onderzoekinstituut
Martine Meijer
Secretaresse
T (020) 59 80504
E m.meijer@acta.nl
Mulder, M.
Bestuurssecretaris
Marja Mulder-Cornielje
Marja Mulder-Cornielje
T (06) 29 41 40 23
E m.mulder@acta.nl
Knijn, F.
Studentassessor
Fleur Knijn
Fleur Knijn
E assessor@acta.nl